kontakt

skontaktuj się z nami

skorzystaj z formularza,

zadzwoń

telefon

lub napisz

email

jeśli się zastanawiasz

dlaczego my?

$

Profesjonalizm

W komunikacji z organizatorami działamy szybko i sprawnie – z doświadczenia wiemy, że czasem wszystko jest na wczoraj. W trakcie wydarzenia nasz zespół zapewnia pełne wsparcie dla wszystkich gości podczas korzystania z fotobudki 360, a także przy przesyłaniu filmów na własne urządzenia. Nie musiscie się martwić, że coś pójdzie nie tak – dbamy o to, żeby nasze urządzenia były niezawodne i jesteśmy przygotowani na wszelkie sytuacje.

$

Doświadczenie

Mamy 8 lat doświadczenia na rynku eventowym. W tym czasie byliśmy na setkach wydarzeń, od kameralnych przyjęć po koncerty na Stadionie Narodowym. Obsłużyliśmy tysiące gości, zarówno tych najmłodszych, jak i tych „troszkę” starszych. Wiemy na co warto zwrócić uwagę przy wykorzystaniu atrakcji na event i z chęcią dzielimy się naszym know-how.

$

Jakość

Podstawą dobrze wykonanej usługi jest dobra jakość filmów. Dlatego korzystamy z najlepszego sprzętu do nagrań i lamp doświetleniowych, aby w każdych warunkach uzyskać filmy jak najwyższej jakości. Nie musicie się martwić o efekt bujania – nasze fotobudki produkujemy sami (www.fbudki.pl), więc zadbaliśmy o to, żeby jakość nagrań i poziom bezpieczeństwa naszych fotobudek 360 były top.

$

Elastyczność

Jesteśmy gotowi na wyzwania! Specyficzne miejsce, niestandardowe godziny, albo nietuzinkowy klimat wydarzenia, do którego trzeba się dopasować? Nie ma sprawy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Organizujecie ogromne wydarzenie i 1 fotobudka 360 to może być za mało? U nas możecie zarazerwować 3, 5 czy nawet 10 fotobudek. Wierzymy, że każde wydarzenie jest wyjątkowe i powinno odzwierciedlać Wasz styl. Powiedzcie co Wam w duszy gra, a my zrobimy co w naszej mocy, żeby pomóc Wam to zrealizować. 

fotobudka 360 branding

pivoty.pl

Kontakt

Warszawa, ul. Ordona 5

Działamy na terenie całej Polski!

Linki

Home

Oferta

Nasze realizacje

Kontakt

Polityka prywatności

Social Media

copyright © 2024 pivoty. all rights reserved.